rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

O salonu YES VIP

Dlhé vlasy boli vždy považované za symbol krásy a ženskosti a ani dnes tomu nie je inak. Prieskumy nahrávajú dlhým vlasom do kariet. Muži u žien dávajú prednosť dlhým alebo polodlhým vlasom. Dôvod je prostý, podľa výsledkov prieskumov takéto vlasy pôsobia nežne, žensky, ale tiež sexy, čo sa mužom samozrejme páči.

Kadernícke salóny YES VIP sú najväčším špecialistom na profesionálne predlžovanie a zahusťovanie vlasov v Českej a Slovenskej republike so salónmi v Prahe, Ostrave a Bratislave. Salóny YES VIP sú v tomto odbore expertom s dlhoročnými skúsenosťami a mnoho spokojnými zákazníčkami. Pracujeme s vysoko kvalitnými pravými ručne triedenými vlasmi Hairdreams, ktoré sú odbornou verejnosťou ohodnotené ako najkvalitnejšie na trhu s pravými vlasmi.

Salóny YES VIP sa špecializujú nielen na profesionálne predlžovanie a zahusťovanie vlasov Hairdreams s patentovaným systémom neviditeľných spojov, ale tiež na riešenie problémov s vlasmi ako sú riedke vlasy nedostatočný objem, problém nedostatku vlasov spôsobených vekom či po operácií alebo liečbe.

Salóny YES VIP sú zároveň školiacim centrom predlžovania a zahusťovania vlasov pre ostatné štúdiá a kadernícke salóny v Českej a Slovenskej republike. O klientky salónu YES VIP sa tak starajú profesionáli v odbore, teda sami školitelia. Salóny YES VIP v Prahe, Ostrave a Bratislave ponúkajú klientkam taktiež profesionálne poradenstvo a odborné konzultácie so špecialistkou zdarma. Priamo v salónoch YES VIP je možné tiež vybaviť predĺženie vlasov na splátky bez navýšenia a to bez čakania a s možnosťou predĺženia ihneď. Preto vďaka odbornosti v odbore, špičkovej kvalite vlasov, najmenším spojom na trhu a profesionalite služieb si salóny YES VIP obľúbilo taktiež množstvo známych mien zo sveta krásy a šoubiznisu, medzi nimi i speváčky Lucie Bílá, Marta Jandová, Ewa Farna, spisovateľka Halina Pawlowská, moderátorky Eva Decastelo, Michaela Ochotská, Barbora Niničová, modelky a miss Eliška Bučková, Petra Minářová, Agáta Hanychová, Hanka Mašlíková a mnoho ďalších mien.

Svoje o tom vie aj hlavná tvár salónov YES VIP topmodelka Simona Krainová, ktorá je u nás právom považovaná za módnu ikonu: "Trendom sú účesy s dlhými vlasmi, ktoré sú voľne rozpustené, ale ja viem, že nech sa akokoľvek menia trendy, dlhé vlasy budú vždy synonymom ženskej krásy. Navyše každej žene predsa pristanú nádherné dlhé vlasy!" Výber správnej metódy a profesionálneho salónu je veľmi dôležitý. "Ja som si zvolila kvalitu, metódu Hairdreams v salóne YES VIP. Vo svojej profesii som precestovala celý svet a viem, že poprední stylisti svetových modeliek a celebrít pracujú práve s touto metódou, pretože tieto vlasy vydržia aj maximálnu záťaž náročných účesov a úprav.

Pritom udržiavať tieto vlasy nedá viac práce, než starostlivosť o bežný účes a možno s nimi zaobchádzať ako s vlastnými vlasmi. Spoje sú takmer neviditeľné, takže jediná osoba, ktorá bude vedieť, že máte vlasy predĺžené, budete vy a ktokoľvek, komu sa o tom rozhodnete povedať," dodáva Simona. V salóne YES VIP vám rozprávkovo krásne vlasy ,,vyrastú“ za pár hodín. Vlasy, o ktorých ste vždy snívali! Možnosti sú neobmedzené...

HIDE_MENU