rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Predlžovanie a zahušťovanie vlasov

Hairdreams je tá správna voľba. Metóda Hairdreams si právom v odbore predlžovania a zahusťovania vlasov získala vedúcu pozíciu, pretože stavila na prvotriednu kvalitu vlasov s minimálnymi spojmi. Hairdreams sú vysoko kvalitné pravé ručne triedené vlasy s patentovaným systémom neviditeľných spojov. Hairdreams je odbornou verejnosťou ohodnotená ako najkvalitnejšia metóda predlžovania vlasov na trhu s pravými vlasmi.

Viac informácií

Videogaléria Viac videí

Profesionálne predlžovanie vlasov
Profesionálne predlžovanie vlasov

Fotogaléria Viac fotografií

Kadernícke salóny YES VIP sú najväčším špecialistom na profesionálne predlžovanie a zahusťovanie vlasov v Českej a Slovenskej republike so salónmi v Prahe, Ostrave a Bratislave a dlhoročnými skúsenosťami. V minulosti sme spolupracovali s niekoľkými metódami špecializujúcimi sa na predlžovanie vlasov. Vzhľadom k tomu, že chceme, aby všetky naše zákazníčky boli maximálne spokojné, rozhodli sme sa spolupracovať iba s metódou, ktorá je na Českom, ale i svetovom trhu považovaná za najkvalitnejšiu. Tím kaderníkov salónov YES VIP je odborne preškolený priamo školiacimi kaderníčkami Hairdreams a zároveň predávajú svoje praktické skúsenosti a odborné znalosti ďalej, pretože kaderníci salónov YES VIP zároveň školia ostatné salóny a centrá po Českej a Slovenskej republike. Je teda len na vás, ktorého kaderníka si vy osobne vyberiete, ale vždy budete v tých pravých rukách.

Blondína

V našich salónoch YES VIP v Prahe, Ostrave a Bratislave neponúkame len profesionálne predlžovanie vlasov alebo ich zahustenie, ale taktiež riešenie problémov s vlasmi ako sú riedke vlasy, nedostatočný objem, problém nedostatku vlasov spôsobený vekom či plešín po operácií alebo liečbe a samozrejme všetky kadernícke služby spojené s celkovou starostlivosťou o vaše vlasy. Salóny YES VIP v Prahe, Ostrave a Bratislave ponúkajú taktiež profesionálne poradenstvo a odborné konzultácie so špecialistkou zdarma. Priamo v salónoch YES VIP je možné tiež vybaviť predĺženie vlasov na splátky bez navýšenia a to bez čakania a s možnosťou predĺženia ihneď.

Čiernovláska

Svojou kvalitou prilákalo predlžovanie vlasov Hairdreams i klientky českého šoubiznisu, viac o ich skúsenostiach v sekcií "známe osobnosti".Ale aby vám u nás v salóne YES VIP predĺžil vlasy osobný kaderník Simony Krainovej, Lucie Bílej či Haliny Pawlowskej nemusíte byť celebritou. U nás je VIP každý a spoločným cieľom salónu YES VIP a Hairdreams je SPOKOJNÁ ZÁKAZNÍČKA! Viac vo fotogalérií v sekcií "premeny v salóne YES VIP", kde nájdete niektoré z našich spokojných zákazníčok.

HIDE_MENU