rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

Dajte riasenke zbohom! Prichádzajú riasy novej generácie!

Tak jemné a prirodzené ako vaše vlastné. Minimálne hrúbka vám dovolí na riasenku hneď a navždy zabudnúť!

Salón YES VIP predstavuje najnovšiu a profesionálnu techniku pre perfektný objem rias! Zaistí prirodzený vzhľad a pohodlné nosenie nielen v priebehu prichádzajúceho leta. Úplne nová technika predlžovania rias v kombinácii so špeciálne navrhnutými jemnými riasami pre mimoriadny objem nekonečnej dĺžky, dáva aplikácií a noseniu mihalníc nový  rozmer, ktorý tu nikdy doposiaľ nebol.

Salón YES VIP má česť pracovať s kvalitnými riasami a produktmi, ktoré sú považované za absolútnu jednotku v odbore. Jedná sa o kompletný systém výrobkov starostlivosti o mihalnice.

„Mihalnice s neuveriteľným objemom môžeme vidieť všade okolo. Ale na čo sú vám tie najhustejšie riasy v extrémnych dĺžkach, keď nevyzerajú prirodzene a na oku ich cítite ako niečo cudzie. Pre nositeľky nie sú pohodlné a oko veľmi zaťažujú. Riešenie je jednoduché a spočíva v správnej technike a kvalitných materiáloch, preto v salónoch pracujeme iba s kvalitnými produktami, ktoré vždy starostlivo vyberáme.““

V čom sú nové mihalnice výnimočné?

Výnimočnosť spočíva predovšetkým v tom, že ich minimálna dĺžka rias  je šokujúca. Pri porovnaní s klasickými metódami, kedy je bežná dĺžka rias 0,15 až 0,20 mm, máme mihalnice v Salónoch YES VIP len 0.03 až 0.07 mm. Neveríte? Áno, sú rovnako tenké ako vaše vlastné riasy! To nám umožňuje vytvoriť z rias vejárik, ktorý potom aplikujeme na mihalnicu a ani niekoľko takýchto spojených rias nepredstavuje záťaž pre riasy vlastné.

Pre aplikáciu novej metódy používame riasy hodvábne, ktoré zaistia jemnejší a prirodzený efekt. Obsahujú proteíny, ktoré zaisťujú komfort a pohodlie pri nosení. Novinkou je takisto špeciálne vyvinuté lepidlo, ktoré nespôsobuje alergie, oko nijako nedráždia, nemá prenikavú vôňu a spĺňa prísne normy EU.

Metóda predlžovania týchto špeciálnych rias nie je len jednorazové predĺženie, ale ponúka aj ďalšie prípravky pre pevný a dlhodobý efekt.

Zatvrdenie pre predlžovanie rias
Riasenka
Vitamínové sérum
Očný gél
Odličovač pre predlženie rias
Simona Krainová je krásná i v létě. Simona Krainová je krásná i v létě.

HIDE_MENU