rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Permanentný make-up

  • Dokonale prirodzený vzhľad
  • 3D efekt vďaka realistické vykreslenosti
  • Bezbolestná aplikácia a bezchybnosť prevedenie bez vzniku opuchov, 100% sterilita
  • Moderná a patentovaná metóda vhodná aj v prípade straty obočie z dôvodu onkologickej liečby či choroby

Více informací

Dĺžka aplikácie metódy je približne 1 hodina, počas nej je možná neustála kontrola nad zákrokom a zaručená 100% sterilita. Vďaka znecitlivujícímu krému a jemnému prevedenie je takmer bezbolestná a podráždenie a opuchy sa nevyskytujú ani bezprostredne po zákroku. Do oblasti obočia sa miniatúrnym ihlovým perom kreslí tenké línie, do ktorých sa aplikuje vybraná farba, ktorá je v rovnakom odtieni ako vaše obočie. Zakreslené ťahy majú rovnakú šírku ako naše prirodzené chĺpky obočia a zároveň sú ťahané tak, aby smerom kopírovali jeho prirodzený rast.

Pigmentácia získaná touto moderné profesionálne metódou zaručuje tú najjemnejšiu formu pigmentácie a vydrží dlhšie, než klasické metódy, a to približne 3 roky. Pigmenty majú všetky potrebné certifikáty kvality EÚ.

Klasická metóda vykreslenie obočí- Zastaralá metóda permanentného make-upu spočíva vo vpichovania bodiek, ktoré sú blízko pri sebe. Preto väčšinou také obočie vyzerá ako škvrna, ktorá časom mení svoju farbu na šedivú či modrastú.

Moderné profesionálne metóda, ktorú Klinika YES VISAGE využíva, pôsobí vďaka 3D efektu a smeru zakresleného rastu ako prírodné chĺpky. Každý zakreslený chĺpok môže byť od tenkého až ku hrubému vo farbe nášho vlastného obočia.

HIDE_MENU