rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Zahusťovanie riedkych a rednúcich vlasov a riešenie problematických plešín

Dokonalý účes aj s minimom vlastných vlasov! Konečne prirodzene vyzerajúce riešenie pre ženy aj mužov, ktorých trápi nedostatok vlasov, majú vlasy príliš riedke a jemné alebo plešinu na vršku hlavy!

Viac informácií

Videogaléria Viac videí

Zahusťovanie riedkych vlasov
Zahusťovanie riedkych vlasov

Fotogaléria Viac fotografií

Príklady Hairdreams profesionálneho zahusťovania vlasov:

Osvedčená metóda, ktorá vyrieši problémy s vypadávaním vlasov, rednutím vlasov a plešín. Tento unikátny systém vyvinutý spoločnosťou Hairdreams doplní pravé ľudské vlasy na vrchol hlavy a zakryje tak prirodzene viditeľné nedostatky. Vlasy sú ručne viazané na mikro-jemnú ,,neviditeľnú“ sieťku tak, aby dokonale splynuli s vašimi vlasmi a pridali na bohatosti. Tieto sieťky sú vyrábané na zákazku z pravých vlasov presne podľa vašej farby, hustoty vlastných vlasov, dĺžky a problematických miest. Zákazník si tak môže vybrať množstvo, dĺžku i farbu vlasov.

Microlines 1

Táto metóda prichytenia je takmer bez spojov. Vlasy sa dajú farbiť, česať a nepodliehajú žiadnym obmedzeniam (návšteva sauny, prostredie s vysokou vlhkosťou a pod.). Celá procedúra zaberie približne 30 minút a je naskrz príjemnou, bezbolestnou záležitosťou, zavŕšenou vytvorením finálneho strihu profesionálnym kaderníkom. Tá radosť, keď si konečne môžete vybrať účes svojich snov! To si naozaj vie predstaviť len ten, kto zažil každodenné márne úsilie zakryť či zamaskovať neprehliadnuteľné vlasové nedostatky.

Microlines 2

Dalšie možnosti systému Volume+

TopHair
imgExtra-rýchle, extra-flexibilné zahusťovanie pre veľmi jemné a rednúce vlasy. Inovatívny systém, ktorý pomocou jednoduchých klipov behom sekundy umožňuje bohatšie a variabilnejšie účesy s úplne prirodzeným vzhľadom. Nasadzuje sa jednoduchými klipmi a možno ho kedykoľvek sňať.
HighLines
imgZahusťovanie vlasov s úžasne prirodzeným melírovým efektom. Táto unikátna zahusťovacia metóda vlasov ponúka výrazne väčší objem a úžasný melírovaný efekt pre zvýraznenie prirodzene vyzerajúcej farby.

Príklady Hairdreams profesionálneho zahusťovania vlasov:

TopHair

HighLines

MicroLines

Přirozené zahuštění vlasů v Salon YES VIP! Přirozené zahuštění vlasů v Salon YES VIP!
Řešení řídkých vlasů a lysin - Hairdreams Microlines - Salon YES VIP Řešení řídkých vlasů a lysin - Hairdreams Microlines - Salon YES VIP

HIDE_MENU