rotate-phone Doporučujeme otočit zařízení, pre lepší procházení webových stránek.Zavřít

Revolúcia proti vypadávaniu vlasov - STOP&GROW

Intenzívna terapia pre rast vlasov bez nutnosti transplantácie

STÁLE VIAC ĽUDÍ TRÁPI VYPADÁVANIE VLASOV

Spolu so zvyšovaním priemerného veku populácie sa zvyšuje aj počet žien a mužov, ktorých trápi vypadávanie vlasov. Nové výskumy preukázali, že každý druhý muž, rovnako ako každá štvrtá žena, sa stretávajú s týmto problémom. Hairdreams sa snažia proti tomuto problému bojovať a na základe stále rastúceho dopytu dlhodobo pracuje na hľadaní inovatívneho riešenia, ktoré by poskytlo väčší objem vlasov.

 • Čo sa vlasov týka, ich vypadávanie je dnes problém číslo 1 na celom svete
 • Vypadávanie vlasov trápi približne 50% všetkých mužov a 25% všetkých žien
 • Hlavnou príčinou je genetická predispozícia
 • Ostatné faktory: choroba, stres, vplyvy životného prostredia, strava, ročné obdobia, hormóny
 • Počet osôb s týmto problémom sa zvyšuje rýchlejšie ako inokedy

O vypadávaní vlasov

Priemerný človek s bežným vlasovým rastom má približne 100,000 vlasov na svojej hlave.

Bežný vlasový rast prebieha v 3 fázach:

 1. Anagénna fáza: 80% aktívnych vlasových korienkov v rastovej fáze
 2. Telogénna fáza: 20% „spiacich“ vlasových korienkov
 3. Katagénna fáza: krátka prechodná fáza (cca 2-3%)

Vypadávanie vlasov

 • Počet aktívnych vlasových korienkov klesá
 • Hormón DHT (dihydrotestosterón) deaktivuje bunky
 • Stále viac a viac vlasových korienkov sa nachádza v „spiacej“ fáze

Existujú dva základné typy vypadávania vlasov:

 • effluvium (latinský výraz pre vypadávanie) je nadmerné vypadávanie vlasov, ktoré nemusia nevyhnutne viesť k alopécii
 • Alopécia sa najčastejšie prejavuje ako viditeľné rednutie vlasov na hlave. Môže mať podobu abnormálneho, celkového rednutia vlasov (hypotrichosis) alebo úplne plešatých miest (alopécia vo svojej najzávažnejšie forme).

Ako výrobky stimulujúce rast vlasov všeobecne fungujú?

Výrobky, ktoré stimulujú rast vlasov, posilujú imunitnú reakciu vlasového korienku na vypadávanie vlasov, spôsobené hormónom DHT, aktivujú funkcie buniek, ktoré sú zodpovedné za rast vlasov a „prebúdzajú“ spiace vlasové korienky.

Najčastejšie používané výrobky na rast vlasov sú väčšinou založené na dvoch rôznych účinných látkach:

 • Minoxidil – látka, ktorá bola pôvodne vyvinutá na zníženie vysokého krvného tlaku, je k dispozícii v mnohých výrobkoch a môže byť na predpis v závislosti na výške koncentrácie
 • Finasterid – iba pre muža.

NOVÁ PATENTOVANÁ ÚČINNÁ LÁTKA JE K DISPOZÍICII OD ROKU 2015:

„PHT Komplex“ a tak zvaný „booster efekt“ zvýši rast vlasov až o 23% behom 3 mesiacov! Účinnosť bola vedecky testovaná a preukázaná na Univerzite v Lübecku.

AŽ O

23%

viac vlasov

PREUKAZUJE

7

krát vyššiu účinnosť bežných liečivých látok

O VIAC AKO

10%

rychlejší rast vlasov

TO SA ROVNÁ AŽ O

14000

viac ďalších vlasov

STOP & GROW SSYSTÉM proti vypadávaniu vlasov

V ÚZKEJ SPOLUPRÁCI MEDZI VEDCAMI, LEKÁRMI A UNIVERZITAMI, HAIRDREAMS USPEL VO VÝVOJI NOVEJ LIEČBY PROTI VYPADÁVANIU VLASOV, KTORÝ UKÁZAL VEĽMI PÔSOBIVÉ VÝSLEDKY. V PRIEBEHU VÝSKUMU IN VITRO BOLO PREUKÁZANÉ, ŽE NADMERNÉ, GENETICKY SPÔSOBENÉ VYPADÁVANIE VLASOV MÔŽE VÝRAZNE ZNÍŽIŤ V PRIEBEHU NIEKOĽKÝCH TÝŽDŇOV. PRAVIDELNÉ POUŽÍVANIE ZVYŠUJE VLASOVÝ OBJEM AŽ O 23% POČAS 3 MESIACOV. V ZÁVISLOSTI OD SITUÁCIE A GENETICKEJ PREDISPOZÍCIE KAŽDÉHO JEDNOTLIVCA. V PRIEMERE TO PRE ČLOVEKA, KTORÝ TRPÍ VYPADÁVANÍM VLASOV, ZNAMENÁ RAST AŽ 14,000 NOVÝCH VLASOV.

SYSTÉM, ÚČINNOSŤ A VÝSKUM

„PHT Komplex“ a tak zvaný „booster efekt“ zvýši rast vlasov až o 23% behom 3 mesiacov! Účinnosť bola vedecky testovaná a preukázaná na Univerzite v Lübecku.

RAST VLASOV S „BOOSTER EFEKTOM“!

2-FÁZOVÝ SYSTÉM STOP&GROW

To všetko je možné vďaka novému PHT Komplexu (medzinárodne patentovaný) v kombinácií s inovatívnou 2-fázovou aplikáciou. Jedná sa o látku, ktorá sa aktivuje bezprostredne po použití "taurin-boosteru".

 • Effect fáza (Fáza 1):
  • Fytohormóny (hormóny na rastlinnej báze, ktoré blokujú vypadávanie vlasov spôsobené DHT hormónom a prebudia „spiace“ vlasové korienky)
  • Tetra-G-kolagén (upevňuje vlasové korienky a zabraňuje tak vypadávanie vlasov)
 • Booster fáza (Fáza 2):
  • Taurin-booster (aktivuje mikrocirkuláciu a zosilňuje účinnosť hlavných účinných látok)

ÚČINNOSŤ

Látka je vysoko účinná a má „prebúdzajúci vplyv“ na spiace vlasové korienky. Vlasy vypadávajú vo chvíli, keď predtým aktívne vlasové korienky vstupujú do kľudovej fázy – „zaspia“ a prestanú produkovať nové vlasy. „PHT Komplex“ blokuje hormón DHT, stimuluje delenie buniek a spôsobuje, že spiace vlasové korienky sa opäť prebudia a začnú tvoriť nové, zdravé vlasy. Vedecky dokázaná účinnosť metódy Stop&Grow bola preskúmaná a zdokumentovaná v 3 rôznych výskumoch:

 • Výskum in vitro na katedre Dermatológie, Univerzita v Lübecku
 • Výskum na inštitúte Dermatest v Münsteri
 • Aplikačný výskum Hairdreams

Výskum na UNIVERZITE V LÜBECKU

 • Účinnosť PHT bola skúmaná vo vedeckom výskume vedenom katedrou dermatológie na Univerzite v Lübecku
 • Univerzita v Lübecku je popredným svetovým výskumným zariadením v oblasti dermatológie
 • Vedúcim ústavu a tohto výskumu je profesor Tobias Fischer, medzinárodne uznávaný odborník na pleť a vlasy.

Analýza ukázala 30% nárast bunkového delenia zodpovedného za rast vlasov, zrýchlenie rastu vlasov o viac ako 10% a zvýšenie počtu aktívnych korienkov o 23%. Z toho vyplýva priemerný nárast o približne 14,000 vlasov za 90 dní.

 • Vďaka účinku PHT sa počet aktívnych vlasových korienkov zvýšil o 23%!
 • To zodpovedá ...
  • 7 krát vyššej účinnosti bežnej najčastejšie používanej látky stimulujúcej rast vlasov.
  • V priemere až 14,000 nových vlasov počas 3 mesiacov pri osobách, ktoré trpia vypadávaním vlasov

HAIRDREAMS STOP&GROW:

 • AŽ O 23% viditeľne väčší objem za 90 dní!
 • 7X účinnejšie ako v súčasnosti najčastejšie VYUŽÍVANÉ LIEČIVO!
 • Vedecky dokázané!

Inštitút dermatest: „výborný“!

Čo sa dermatologickej bezpečnosti týka, nová zlúčenina bola testovaná a hodnotená ako „výborná“. Test bol vykonaný inštitútom Dermatest v Münsteri, ktorý sa špecializuje na výskumy o bezpečnosti výrobkov ...

APLIKOVANÁ ŠTÚDIA

Výsledky hovoria sama za seba

Aplikovaná štúdia Hairdreams: „Hodnotenie klientov: známka – výborná “!

Účinnosť Hairdreams Stop&Grow bola analyzovaná behom rozsiahleho výskumu aplikovaného v priebehu niekoľkých rokov, v bežnom živote, v reálnych podmienkach kaderníckych salónov. Pomocou mikroskopických snímkov a fotografií účesov boli starostlivo monitorované všetky zmeny v raste vlasov. Okrem toho boli všetci účastníci výskumu požiadaní, aby detailne popísali svoje skúsenosti.

Po niekoľkých týždňoch takmer všetci účastníci uviedli, že ich nadmerné vypadávanie vlasov sa znížilo alebo úplne zastavilo. Po 3-4 mesiacoch aplikácie 96% všetkých účastníkov potvrdilo, že ich vlasy viditeľne zosilnili na objeme. Liečbu pomocou Stop&Grow celkovo ohodnotili známkou „výborná“.

Maria K. (45) before
Maria K. (45) before
Maria K. (45) before
Maria K. (45) before

Sandra Schmidbauer, vedúca kaderníckeho salónu:

„Je to skvelý pocit, keď môžete pomôcť klientom, ktorí kvôli vypadávaniu vlasov psychicky trpí. Hlavne preto, že výsledky sú skutočne ohromujúce a vo väčšine prípadov ďaleko predčia očakávania našich klientov. Klienti, ktorí v minulosti vyskúšali všetky druhy prípravkov na podporu rastu vlasov, boli obzvlášť ohromení a Stop&Grow veľmi chválili. Správa sa začala rýchlo šíriť a Stop&Grow sa stal veľmi lukratívnou časťou nášho kaderníctva ešte skôr, než bol prípravok oficiálne uvedený na trh.

Dôležité je samozrejme, že títo klienti sa k nám na aplikáciu pravidelne vracajú a pri tej príležitosti si kupujú produkty pre domácu starostlivosť.“

Silvia K (56) předtím
Silvia K (56) po 3 měsících
Silvia K (56) po 6 měsících
Silvia K (56) po 9 měsících

STOP&GROW EFEKT: väčší objem a chuť do života

Hairdreams Stop&Grow len nestimuluje vlasový rast. Každý nový vlas zvyšuje sebavedomie klientov a vracia im chuť do života, ktorú stratili.

Hairdreams Stop&Grow je účinný pre mužov aj ženy.

V prípade genetickej predispozície môže byť Stop&Grow používaný aj ako prevencia, ak vlasy doposiaľ nezačali vypadávať.

Hairdreams Stop&Grow je tiež vhodný pre liečbu jemných a vlasov bez objemu. Zvyšuje produktivitu vlasových korienkov a umožňuje tak, aby vlasy rástli rýchlejšie a boli silnejšie. Dodá vlasom prirodzený objem, aj keď nedochádza k ich nadmernému vypadávaniu.

PRODUKTY RADY STOP&GROW

Najdôležitejšou súčasťou produktov rady Hairdreams Stop&Grow je „PHT Elixír“. Jedná sa o koncentrované sérum, ktoré možno aplikovať na postihnutá miesta pokožky hlavy s dokonalou presnosťou pomocou špeciálneho aplikátora. Aplikátor má dve oddelené komory, jedna z nich obsahuje koncentrát vyrobený z fytohormónov a kolagénu, a druhá aktivačný "taurin-booster". Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa obe zložky spoja tesne pred aplikáciou. Rada Hairdreams Stop&Grow obsahuje tiež tonikum na vlasovú pokožku, sprej na vlasové korienky a šampón pre väčší vlasový objem.

APLIKÁCIA HAIRDREAMS STOP&GROW

Nová terapia proti poruchám rastu vlasov spočíva v kombinácii pravidelných návštev kaderníckeho salónu a každodennej domácej starostlivosti. Podrobná analýza vlasov a vlasovej pokožky pomôže určiť vhodnú liečbu v závislosti na konkrétnom probléme každého klienta. Špeciálne aplikácie lieku priamo v kaderníckom salóne zahŕňa zvláštnu pred- a po-liečebnú aplikáciu, ktorá umožňuje vstrebanie účinných látok.

INTENZÍVNA TERAPIA V KADERNÍCKOM SALÓNE

 1. Analýza vlasovej pokožky / Konzultácie.
  Zhodnotenie výsledkov analýzy vlasovej pokožky a naplánovanie odporúčanej terapie vyškoleným odborníkom.
 1. Intenzívna terapia priamo v kaderníckom salóne
  Intenzívna terapia so špeciálnymi pred- a po-liečebnými aplikáciami umožňuje najmä intenzívne vstrebanie účinných látok do vlasovej pokožky. Okrem detoxikácie a hlbokého vyčistenia vlasovej pokožky tieto látky aktivujú mikrocirkuláciu.
 1. Liečebný plán
  Hlavnou súčasťou intenzívnej terapie Hairdreams Stop&Grow je podrobný liečebný plán, ktorý obsahuje dôležité pokyny pre optimálnu domácu starostlivosť, rovnako ako plán pravidelných návštev kaderníckeho salónu počas ktorých bude vykonaná kontrola, detoxikačná kúra a intenzívna terapia.

Domáca starostlivosť

Postup každodennej domácej starostlivosti Vám podrobne vysvetlíme v našom salóne. Túto starostlivosť možno tiež využiť preventívne proti vypadávaniu vlasov. Táto domáca starostlivosti je veľmi odporúčaná, predovšetkým v prípade, ak ide o genetické predispozície vypadávania vlasov.

Kde kúpim STOP&GROW?

Prípravky Hairdreams Stop&Grow sú k dispozícii len v salónoch Yes Vip v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave. Predtým než náš personál začne s produktami pracovať musia absolvovať intenzívne vzdelávacie školenia. Školenie poskytuje dôkladné znalosti a následnú certifikáciu v oblasti analýzy vlasovej pokožky, aplikácií prípravkov a poradenstvo.

Hairdreams Stop&Grow je více než jen běžný přípravek proti vypadávání vlasů, který lze zakoupit v supermarketech nebo lékárnách. Jedná se o celostní léčbu, která probíhá pod dohledem našich vyškolených specialistů a má tak vyšší míru úspěšnosti

Koľko bude liečba štát?

Cena a celkové náklady sa líšia v závislosti na fáze vypadávania vašich vlasov, stave vlasovej pokožky, sile vašich vlasov, vybraného liečebného plánu alebo, či si stav vyžaduje okamžitú pomoc s Hairdreams volume, a ďalších faktoroch. V našich salónoch Yes Vip v Prahe, Trenčíne, Žiline, či Bratislave sa vám budú ochotní venovať, poskytnú Vám profesionálnu konzultáciu, ktorá je bezplatná a bez akéhokoľvek záväzku, počas ktorého bude vytvorený jeden liečebný plán a vypracovaná cenová ponuka.

HIDE_MENU